ОСНОВНИЙ ВИД ДІЯЛЬНОСТІ

Влаштування гідробар’єру при цивільному, промисловому та дорожньому будівництві, виконання робіт з відновлення та ремонту гідроізоляції, продаж супутніх матеріалів та технологій.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

19 РОКІВ ДОСВІДУ

БІЛЬШЕ 300 ЗАВЕРШЕНИХ ОБ'ЄКТІВ

КОЛЕКТИВ ПРОФЕСІОНАЛІВ

НАДІЙНІ ПОСТАЧАЛЬНИКИ

ВЛАСНИЙ ШТАТ РОБОЧИХ

ІСТОРІЯ

 • 1994 – Група компаній «ПСМ» розпочала свою діяльність на будівельному ринку СНД. Цього ж року, вперше на території пострадянських країн, було представлено продукцію компанії «СЕТСО» – гідроізоляційні бентонітові матеріали. Дуже відомі та успішно застосовувані в країнах Америки, Європи, Азії та Африки понад 50 років матеріали, на нашому ринку були новинкою, що потребувала старанної роботи для завоювання довіри.
  Компанія «ПСМ» займалася активним впровадженням матеріалів, розробкою та підготовкою законодавчої документації, співпрацюючи з науковими та проектними організаціями, будівельними компаніями, що застосовують, згодом, бентонітову гідроізоляцію.
 • 2003 – Компанія “ПСМ” стає офіційним представником світового концерну “СЕТСО” в Україні. Бентонітова гідроізоляція набирає все більшої популярності та довіри серед проектантів та забудовників. Компанія виконує не тільки постачання матеріалів, а й проводить роботи з укладання, маючи власний штат робітників.
 • 2008 – Відкриття представництв у Дніпропетровську, Харкові та Одесі.
 • 2010 – Перші 100 об’єктів компанії, серед яких торгові центри, житлові комплекси, приватні будинки та резиденції, водойми та полігони.
  Крім об’єктів з влаштування гідроізоляції, з’являється велика кількість запитів щодо ремонту та відновлення.
  Створюється окрема служба «Ремонт гідроізоляції», метою якої є організація робіт з ремонту фундаменту та відновлення гідроізоляції підлоги, підземних частин будівель та споруд, підвалів, паркінгів як на стадії будівництва, так і готових споруд. Всі роботи виконуються комплексно та використовуються найсучасніші методи (ін’єкційна гідроізоляція, тампонаж, локалізація протікань, проклеювання деформаційних швів) та матеріали (гідропрокладка Ватерстоп, бентонітові мати, ремонтний склад Bentogrout та інші гідроізоляційні матеріали).
 • 2012 – Виконання найбільшого об’єкта цивільного будівництва – ТРЦ «Республіка».
  Компанія активно розвивається, розширює асортимент продукції та удосконалює технічні рішення. Насамперед це стосується об’єктів промислового призначення, де найкращим варіантом екрану є поєднання бентонітового мату з геомембраною.
  Компанія «ПСМ» стає офіційним ексклюзивним представником WARTER POLYMERS (Польща) в Україні. Основною діяльністю компанії «WARTER POLYMERS» є виробництво матеріалів із синтетичних полімерів, зокрема геомембрани HDPE «GEOCHRON», матеріалів для будівництва основи автомобільних доріг, насипів та гребель, очисних споруд, штучних водосховищ та лагун, а також плівок для будівництва, сільського та тепличного господарства.
 • 2014 – Виконання найбільшого об’єкта із застосуванням геомембрани HDPE “GEOCHRON”.
 • 2015 – Розширення асортименту продукції.
  Відкриття напрямку бурових розчинів.
  Запуск нового проекту з виробництва мастики.
 • 2016 – Компанія “ПСМ” стає офіційним ексклюзивним представником заводу “GDA” (Польща). «GDA» займається виробництвом активних геокомпозитів, що використовуються у цивільному та промисловому будівництві. Сфери застосування матеріалів: гідроізоляція підземних частин будівель та споруд, герметизація робочих та деформаційних швів у бетонних конструкціях, екранування полігонів твердих та рідких відходів, штучних озер, зміцнення кюветів та укосів автомобільних та залізничних колій. Завод оснащений сучасними технологічними лініями виробництва бентонітових матеріалів. Виробництво повністю автоматизоване, що забезпечує постійну якість кінцевого продукту.
 • 2017 – Компанія «ПСМ» починає активно розвивати напрямок дренажних систем та армуючих геокомпозитів і стає офіційним ексклюзивним представником заводу «AFITEXINOV» (Франція). “Afitexinov” спеціалізується на виробництві геосинтетиків (дренажні геокомпозити, армуючі матеріали). Компанія заснована у 1972 році, а з 1985 року «Afitexinov» займається розробкою геосинтетичних технологій у сфері будівництва доріг та цивільному будівництві. На даний момент Afitexinov є одним з європейських лідерів у виробництві геосинтетиків. Afitexinov має власну лабораторію, яка забезпечує постійний контроль якості продукції.
 • 2018Реалізація першого великого об’єкта (полігон ТПВ) з використанням дренажних систем DRAINTUBE.
 • 2019Розширення асортименту продукції. Компанія “ПСМ” стає ексклюзивним офіційним представником заводу-виробника геотекстилю “MINET” (Румунія). Заснований у 1983 році, на сьогоднішній день «MINET» є одним із найбільших виробників нетканих матеріалів у Північно-Східній Європі. Завод постійно інвестує у виробничий процес та інноваційне обладнання, завдяки чому продукція відповідає високим європейським стандартам.
 • 2020 Компанія «ПСМ», як і всі компанії у світі, зіштовхнулася з несподіваними труднощами, спричиненими «COVID-19». Було важко щось прогнозувати та планувати, але ми чітко розуміли, що маємо підтримати своїх співробітників та виконати всі зобов’язання перед своїми клієнтами. Ми встояли та увійшли у 2021 рік не лише зберігши колектив, а й збільшивши обсяги виконання робіт.
 • 2021 – Активний розвиток направлення дорожнього будівництва, а саме армування дорожнього полотна та ремонт асфальтобетонних покриттів з використанням геосинтетичних матеріалів. Окрім цього розширюється асортимент геосинтетиків для зміцнення ґрунту та захисту від ерозії.
 • 2022 Україна зіштовхнулася із найтяжчим випробуванням – війною. Повномасштабне вторгнення Росії на нашу землю назавжди змінило кожного з нас. Суцільна темрява, жах і горе охопили рідну державу. Головне завдання для нашого колективу було зберегти життя. Жінки з дітьми виїжджали закордон або у віддалені куточки України, а частина співробітників чоловіків приєдналася до лав ЗСУ. Попри це, всі працювали дистанційно. Комерційний і технічний відділи продовжували свою звичну роботу – розробляли технічні рішення та прораховували комерційні пропозиції на перспективу. Фінансовий відділ справно платив зарплату. В квітні відновив роботу офіс в Києві і перша бригада приступила до робіт на будівельному майданчику.
 •  2023 Війна триває… триває і наша підтримка ЗСУ, і наша віра в Перемогу. Ми працюємо! Ми разом! Слава Україні!